Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net
Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.
Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"
Банківські реквізити бібліотеки:
Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816
Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію. Усе життя єпископа Миколая – нескінченна низка благодіянь і чудес. Він допомагав усім християнам та багатьох людей зцілив: сліпим повернув зір, кульгавим – нормальну ходу, німим – мову. Багатьох у злиднях збагатив, голодним їжу подавав, кожному при будь-якій нужді був помічником і заступником, швидко з’являвся там, де був потрібний. Святий Миколай ходить і донині, допомагає та дарує добрим людям подарунки. Таку святкову історію розповідали бібліотекарі дітям під час проведення майстер-класу «Вітальна листівка до Дня Святого Миколая». А ще діти писали листи Святому Миколаю та отримали солодкі подарунки.
Бібліотечна онлайн дошка пам'яті "ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ - ЗЕМЛЯКІВ"
Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека щиро дякує Люсьєні Шум, членкині правління у Мережі захисту національних інтересів «А Н Т С», координаторці у Харизма UA, авторці у Охорона здоров‘я через бібліотеки та книги, ініціаторки у Рух "Зелені бібліотеки" в Україні, виконавчій директорці у Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна та Фонду родини Богдана Гаврилишина в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні, за подаровану книгу Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем».
Одна із найбільших трагедій українського народу — Голодомор 1932-33 років. Однак дізнаватися про події штучного голоду буває важко, свідчень очевидців залишилося мало, а на книгу не завжди знаходиться час. Щоб краще здізнатися історію України, про Голодомор 1932 та 1933 років, на вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів, в Інтернет-центрі ЦМПБ користувачам був запропонований перегляд та обговорення документального фільму «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна». Якою мірою виміряти трагедію народу, у якого відібрали історичну пам'ять? Ця проблема лежить в основі фільму.
Національний музей Революції Гідності постійно проводить виставкову, культурну й освітню діяльність на партнерських майданчиках у Києві, Україні, світі. Чудовий спосіб дізнатися про Революцію Гідності – побувати безпосередньо у місцях ключових подій. Ця територія охоплює простір у центрі столиці. В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи Інтернет-центр ЦМПБ протягом дня пропонує відвідувачам віртуальну екскурсію місцями Революції Гідності «Вільні творять майбутнє». Присутні знайомляться зі знаковими подіями зими 2013–2014 років і мають можливість віртуально повернутися у час Революції Гідності.
Гарних місць на землі не порахувати. Але для нас, що живуть поблизу, немає нічого прекраснішого і милішого, ніж Клебан-Бик.
Шановні колеги!
Пропонуємо до вашої уваги матеріали курсу "Проведення онлайн-заходів”.
Команда центру «Вікно в Америку»
Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека
м. Запоріжжя, просп. Соборний 142
тел. (096) 215-10-90
https://www.facebook.com/OpenMediaSpace
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
Документальна робота з програми Docudays UA та Одеського міжнародного кінофестивалю
UKRAINIAN INDEPENDENCE. AS IT IS
З 24 СЕРПНЯ 2023
Країна: Україна, Польща, 2023
Хронометраж: 79 хв.
Жанр: документальний
Режисер: Володимир Тихий («Наші котики», «Брама», «День українського добровольця»)
23 серпня до Дня Державного Прапора України та до Дня Незалежності України у Центральній міській публічній бібліотеці відбувся мистецький майстер-клас з об’ємної аплікації з паперу «Держаний прапор – символ віри і надії України», до якого долучилися юні читачі бібліотеки. Цього дня пролунали особливі слова, наповнені вірою у перемогу, надією на мир та любов’ю до рідної землі. Щиро вдячні кожному, хто долучився до нашого заходу, адже всі творчі роботи унікальні, мають свій настрій. Діти також познайомились з матеріалами книжкової виставки "#Моїй_Україні_32".
Курс для бібліотекарів "Проведення онлайн-заходів"
31 серпня 2023 року, 11:00 - 13:00
8 серпня фахівці КЗК «ЦСПБ» долучилися до майстер-класу«AI+Art: нові горизонти у творчості бібліотекаря». Досвідом та лайфхаками роботи зі штучним інтелектом поділилася провідний методист Публічної бібліотеки Новомосковської міської територіальної громади Анастасія Дьякова.