,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Вересень 2021 (48)
Серпень 2021 (40)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (100)
Травень 2021 (47)
Квітень 2021 (68)
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання

Патріотизм – основа духовного становлення громадянина. Характерними ознаками патріотизму є розуміння і сприйняття української ідеї, сприяння розбудові державної незалежності України, готовність до захисту своєї Батьківщини, пошана до історичної пам'яті, любов до рідної культури, мови, національних свят і традицій українського народу, дотримання Конституції України, шанобливе відношення до державних національних символів, дбайливе ставлення до національних багатств, рідної природи, збереження та зміцнення власного здоров'я. Велика роль у процесі формування патріотизму у молодого покоління належить бібліотекам.

Саме бібліотека, що має високий духовний та інтелектуальний потенціал, володіє безцінними книжковими скарбами, може здійснювати значний вплив на формування патріотичного світогляду дітей та молоді.

Сподіваємось, що, взявши на себе цю відповідальність, працівники бібліотеки дозволять підняти на новий рівень культурно-просвітницьку роботу серед громади нашого міста.

Життя за Україну

 

Життя за Україну

 

     29 серпня вся Україна буде відзначати День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
     На Абонементі Центральної міської публічної бібліотеки розгорнута виставка - вшанування «Життя за Україну», яка присвячена Дню пам’яті. 


З Днем народження тебе, люба Україно!

 

            Костянтинівська центральна міська публічна бібліотека і Літературне об’єднання «Дзеркало» презентують: «Костянтинівські автори читають свої власні вірші, присвячені 30-річчю Незалежності України»

                   

Україна: кроки до Незалежності (до 30 – річчя з Дня Незалежності України)

 

       Вже зовсім скоро вся Україна буде святкувати свій 30–тий, ювілейний День народження.
Шлях до Української незалежності був  довготривалим, складним та тернистим.  Незалежність України — заслуга не лише певних політичних сил та рухів, а й усього народу, багатьох його поколінь

#30книжокнезалежності

30 книжок незалежності

 
Шановні читачі.
Вже зовсім скоро наша країна буде святкувати тридцяту річницю незалежності. Усі ці роки українське суспільство розвивалося, набиралося досвіду, скріплювалося та відкривало нові шляхи для вдосконалення. І художня література розвивалася разом з нами. Тому ми влаштовуємо своєрідний марафон, у якому розкажемо вам про 30 надбань сучасної художньої літератури від авторів незалежної України. Книжки будуть розподіленні у хронологічному порядку. Кожному року незалежності належить одна книга, написана саме у цей рік.
Отже, відправляємося у мандрівку:
1991. «Мазепа. У 3 книгах» – Богдан Лепкий.
Уславлений історичний роман з динамічним, карколомним сюжетом розповідає правдиву і трагічну історію гетьмана України Івана Мазепи, його сподівань і боротьби, перемог і поразок, зрад і останнього палкого кохання до юної Мотрі Кочубеївни. Щомиті герої твору опиняються перед нелегким вибором: бути чи не бути?
1992. «Рекреації» — Ю.Андрухович
Перший роман Юрія Андруховича, опублікований у 1992 р. Оповідка про початок 90-х і такий собі український варіант бразильського карнавалу — Свято Воскресаючого Духу, на яке потрапила компанія українських поетів. Роман «Рекреації» уже давно зайняв почесне місце в пантеоні сучасної української літератури. У ньому якнайяскравіше розкрився потяг автора до гротеску і фантасмагорії. Окрім роману до збірки увійшло ще 5 оповідань.

1993. «Острів КРК та інші історії» – Юрій Іздрик
До цієї книжки увійшли речі, написані кількома роками раніше, коли світ ще не виглядав таким приреченим, але, безперечно, вже був приречений. «Острів КРК», повість «про кохання як порятунок і свободу як прокляття», та кілька коротких новел — ото, властиво, і весь її вміст. Та ще авторські коментарі, котрі, можливо, крім самого автора, нікому не потрібні.

 «Що для мене Україна?» Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій до 30-ї річниці Незалежності України

«Ми не чекали цю війну.…»  Сьома річниця звільнення міста Костянтинівка від проросійських військ Краєзнавча  історична закладка

 

«Ми не чекали цю війну.…»  Сьома річниця звільнення міста Костянтинівка від проросійських військ Краєзнавча  історична закладка

 

 «Ми не чекали цю війну.…» .Сьома річниця звільнення міста Костянтинівка від проросійських військ
Краєзнавча  історична закладка 

 

Герої липневого визволення.  ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ. До сьомої річниці визволення міста Костянтинівки від проросійськиї військ

На Донеччині відбудеться всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників!»

 

На Донеччині відбудеться всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників!»

Леся Українка – берегиня українського народу


            Леся Українка…Це ніжне й дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу.
            В цьому році ми відзначаємо 150 – річчя з дня народження геніальної українки. І саме нашій Лесі  було присвячене чергове засідання ЛІТО «Дзеркало». Ведучим засідання був Анатолій Константинов, місцевий поет, член літературного об’єднання.

              

Стрім «Як їсти, пити та чути українською?» відбувся!!

 

     #bookarsenal_lib 
      24 червня о 15-00 в рамках проведення спільного проєкту  Ювілейного X Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» (проходить 23-27 червня 2021 р.) та ВГО Українська бібліотечна асоціація «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці» в Костянтинівській міській публічній бібліотеці  відбулася онлайн – трансляція стріму «Як їсти, пити та чути українською?» з нагоди виходу книжки «Чути українською» Ольги Дубчак. 

 

«Буяє піснями наша країна»

 

   Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства.
Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності й соборності України. 28 червня вся наша спільнота відзначатиме  25 річчя Конституції України та День молоді (27 червня).

 Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!» 30 років тому Україна стала незалежною суверенною державою. День незалежності виборювався століттями, упродовж яких формувалася українська нація зі своєю культурою та народом. З нагоди 30-річчя від Дня проголошення незалежності України Національна бібліотека України для дітей розпочинає Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!». До участі запрошується кожна дитина з України, яка може проявити свій талант в одній із трьох категорій: малюнок; вишивка; аплікації.

Деталі проведення Конкурсу читайте у положенні. 

[attachment=166]

 


                                                

 
«Відлуння війни, відлуння в серцях»

 

                                                             БАТЬКІВСЬКИЙ ЗАПОВІТ
                                                   
                                               Діди мовчать, а нам кричати тркба
                                                                Своїм нащакам: «Бережіть цей мир»,-
                                                             Він знову не впаде на землю з неба,
                                                            Не прийе з сонцем весняним у лвір.

                                                       Не з’явиться з цілющою росою, 
                                                       А ні чарівником з дитячих мрій.
                                                     Не з щирою дівочою сльозою, 
                                                              Не з усмішкою, та не з гаслом «стій».

                                                      Благаємо: «Зверніть увагу, діти,
                                                     До чого війни привели наш світ,
                                                                  Ви бережіть цей мир, бо вам тут жити» - 
                                                        То від батьків найперший заповіт.

                                                                      Михайло Милий, член ЛІТО «Дзеркало

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.  
Цілі сталого розвитку вивчаємо граючись

   Якісна освіта, відновлювальна енергетика, відповідальне споживання, мир та справедливість, й багато інших глобальних викликів - як же цього досягнути до 2030 року? Відповідь на це питання мають 17 Цілей сталого розвитку - заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі. Вони містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів і екологічних проблем світу загалом. У тому числі й Україна починає активно працювати на досягнення Цілей. 

  Саме тому Костянтинівська ЦМПБ приєдналася до участі у комплексному міжнародному освітньому проєкті «Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети». Організаторами проєкту є польський Фонд CultureLab та українська громадська організація «Дитячий телевізійний театр «Юрашки» у партнерстві з: ВГО Українська бібліотечна асоціація, Управлінням освіти Львівської міської ради, Львівською обласною бібліотекою для дітей, Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Проєкт співфінансується Польсько-Американським Фондом «Свободи» в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», що реалізується Фондом «Освіта для демократії». Метою проєкту є заохочення педагогів та працівників культурно-освітніх закладів, які працюють з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку, до активних дій задля сталого розвитку.