,
Ми в youtube

Ми в facebook

Ми в instagram

Ми в twitter

Ми в смартфоні

Наше опитування
Як ви вважаєте, чи потрібна нашій громаді бібліотека?
Так
Ні
Не знаю
Інше


Показати усі опитування
Архів новин сайту
Вересень 2021 (48)
Серпень 2021 (40)
Липень 2021 (78)
Червень 2021 (100)
Травень 2021 (47)
Квітень 2021 (68)
«    Вересень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Наша адреса:

Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net

Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.

Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"

Банківські реквізити бібліотеки:

Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816

 

Форум
Фотоальбом
Оголошення

Фахівцю

Фахівцю

І Міжрегіональний бібліотечний форум «Сучасна бібліотека: час змінюватися – час діяти»

 Шановні колеги! Запрошуємо прийняти участь у І Міжрегіональному бібліотечному форумі «Сучасна бібліотека: час змінюватися – час діяти», який відбудеться 23-24 вересня. 

Плакат до  Всеукраїнського дня бібліотек 2021


 Шановні колеги!

З 15 по 18 вересня 2021 р. XIІ Львівський міжнародний бібліотечний форум відбудеться в межах 28-го BookForum.
Цьогорічна тема Бібліофоруму: «Бібліотека ‒ вимір незалежності».
Розмова про бібліотечний внесок у незалежність України, зміну парадигми сучасної бібліотеки, адвокаційний досвід і можливості гри у правовому полі, як промоцію читання підняти на рівень шоу-бізнесу, організацію резонансних подій, розвиток спільноти зелених бібліотек та інше.
Шановні колеги! 

 17 вересня на платформі "Prometheus” відкривається безкоштовний онлайн-курс: "Інформаційна гігієна. Як розпізнати брехню в соцмережах, інтернеті та на телебаченні”.
  

Життя без стресів. Секрети психічного здоров'я

 

Життя без стресів. Секрети психічного здоров'я

   Вебінар «Вживання психоактивних речовин. Сучасні підходи до профілактики негативних наслідків та лікування» 
   ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційні партнери ‒ Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України і Благодійний фонд «Бібліотечна країна» ‒ запрошують взяти участь у сьомому вебінарі з циклу «Бібліотеки і здоров'я».

 

Шановні колеги!
   ВГО Українська бібліотечна асоціація продовжує серію зустрічей з авторами в рамках освітнього проєкту з офіційним партнером ‒ Видавничо-освітнім проектом «ПОРТАЛ». Адже розвивати читацьку культуру і знаходити нові можливості взаємодії завжди краще разом.
  Запрошуємо вас на онлайн-зустріч із авторкою видання «Cпільна мова. Як народжуються і живуть слова», письменницею, редакторкою, журналісткою, членкинею Українського ПЕН Анастасією Левковою, що відбудеться 31 серпня 2021 року з 14:00 до 15:00 на платформі Zoom.Вебінар «Розвінчування міфів про туберкульоз. Підвищуємо загальну обізнаність»

 Шановні колеги!

   ВГО Українська бібліотечна асоціація та офіційні партнери ‒ Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров’я України і Благодійний фонд «Бібліотечна країна» ‒ запрошують взяти участь у п’ятому вебінарі з циклу «Бібліотеки і здоров'я».
   Цільова аудиторія вебінару: працівники та користувачі бібліотек України.
   Вебінар відбудеться 20 серпня 2021 р. з 11.00 до 12.30, на платформі Zoom.


Вебінар «Зручні інструменти для створення презентацій»

Шановні колеги!
ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує фахівців бібліотек мережі Хабів цифрової освіти взяти участь у вебінарі «Зручні інструменти для створення презентацій» від компанії SUPPORT.UA.
Вебінар відбудеться 16 серпня 2021 р. з 11.00 до 12.00, на платформі ZOOM.

 

  

Інформаційний дайджест "Культура і регіони" (липень 2021)

 

 

Вебінар для бібліотек мережі Хабів цифрової освіти "Безпека в Інтернеті та не тільки”

 

 

Онлайн-зустріч «Партнерство заради державної мови»

Меморандум про співпрацю

 

1 липня Меморандум про співпрацю підписали президентка ВГО Української бібліотечна асоціація, директорка Бібліотеки КПІ Оксана Бруй та голова Національна комісія зі стандартів державної мови Орися Демська.

 

Новий випуск Бюлетеня Української бібліотечної асоціації №2, 2021

 Указом Президента України від 2 червня 2021 року  за № 225/2021 затверджено СТРАТЕГІЮ ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ 
  Стратегія людського розвитку визначає цілі та основні завдання, що стоять перед державою, у сфері людського розвитку як напряму забезпечення національної безпеки України, а також індикатори досягнення цілей, що забезпечує можливість проведення моніторингу, ефективного планування, належного оцінювання соціальних інвестицій у людський потенціал.
   Правовою основою Стратегії є Конституція та закони України, міжнародні договори, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України, Стратегія національної безпеки України , проголошені резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 25 вересня 2015 року № 70/1 глобальні цілі сталого розвитку до 2030 року.
   Метою реалізації Стратегії є створення умов для всебічного розвитку людини протягом життя, розширення можливостей реалізації потенціалу і свободи особистості, її громадянської активності заради формування згуртованої спільноти громадян, здатних до активної творчої співучасті у гармонійному, збалансованому та сталому розвитку держави.
   Дана Стратегія безпосередньо впливатиме і на розвиток бібліотек.


Презентація нової еко-книги

  4 червня фахівці Костянтинівської ЦМПБ приєдналися до участі у захопливій презентації нової еко-книги "Куди подіти сміття". Символічно, що онлайн захід відбувся  у переддень Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

  Авторка книги - Ірина Білик - директорка компанії "Білка - зелені думки в дії", натхненниця освітніх екопроєктів "Зелений офіс в дії", ""ЕкоІнспектор, "Моє Еко", а також Zero waste матуся і просто екоактивістка. Розмова йшла про еко-звички у побуті та еко-виховання.

 Знайомтесь: практичний порадник «Бібліотека в соціальній мережі Фейсбук – оформлюємо сторінку бібліотеки»

   Недостатньо лише створити сторінку бібліотеки в Фейсбук та періодично публікувати інформацію про проведені заходи чи робити репости публікацій з різних груп. Для її успіху потрібно цю сторінку ще й правильно оформити, щоб читач зачепився поглядом за сторінку вашої бібліотеки, захотів підписатися і бути в курсі всіх новин, а потім ще й прийти до бібліотеки офлайн.
  Практичний порадник «Бібліотека в соціальній мережі Фейсбук – оформлюємо сторінку бібліотеки» ділиться практичними порадами як створити сторінку бібліотеки в соціальній мережі Фейсбук, як її оформити, зробити гармонійною та цікавою, а ще дає ідеї чим саме ви можете ділитися зі своїми користувачами на сторінці вашої бібліотеки.

 

  Цілі сталого розвитку: Міжнародна освітня онлайн конференція 
  1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Саме цей день був обраний організаторами заходу для проведення Міжнародної освітньої онлайн конференції, до якої долучилися фахівці КЗК "ЦСПБ" м. Костянтинівки. Бібліотекарки прийняли участь у міжнародному телемості, який відбувся у рамках освітнього проєкту «Цілі сталого розвитку – ключові напрямки розвитку нашої планети». 

ТікТок у бібліотеці: з досвіду польських колег

 Чи може TikTok стати інструментом у роботі бібліотекаря? Звичайно! У цьому впевнені наші колеги з Польщі: і бібліотечні працівники, і представники відомої польської компанії Good Books.

Пропонуємо вашій увазі дві статті Лукаша Брауна, докторанта в галузі культури Вроцлавського університету та менеджера з маркетингу компанії Good Books про присутність польських бібліотек на ТікТок.
TIKTOK W BIBLIOTECE? DLACZEGO WARTO. ‒ Спосіб доступу: https://goodbooks.pl/artykuly-eksperckie/tiktok-w-bibliotece-dlaczego-warto
BIBLIOTEKA NA TIKTOKU – POMYSŁY I INSPIRACJE. ‒ Спосіб доступу: https://goodbooks.pl/artykuly-eksperckie/tiktok-w-bibliotece-pomysly-i-inspiracje
Переклад статей українською мовою від Лариси Лугової, директорки Львівської обласної бібліотеки для дітей, віцепрезидентки ВГО Українська бібліотечна асоціація дивіться тут.

 21-23 травня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться ОдесаБібліоСаміт

 21-23 травня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться ОдесаБібліоСаміт