Костянтинівська центральна міська бібліотека знаходиться за адресою:
85113 м. Костянтинівка Донецької області
б/р Космонавтів, 11
тел. /факс(06272) 6-16-70
e-mail: konstlib(dog)ukr.net
Літній графік роботи с 1 липня по 31 серпня: бібліотека працює с 10:00 до 18:00. Вихідні - неділя, понеділок.
Проїзд від залізничного вокзалу автобусом №1,2,6 до зупинки "Універсам"
Банківські реквізити бібліотеки:
Рахунок № 35425007003007
УДК у Донецькій області
МФО 834016
Код організації (ЄДРПОУ) 00183816
Одна із найбільших трагедій українського народу — Голодомор 1932-33 років. Однак дізнаватися про події штучного голоду буває важко, свідчень очевидців залишилося мало, а на книгу не завжди знаходиться час. Щоб краще здізнатися історію України, про Голодомор 1932 та 1933 років, на вшанування Дня пам'яті жертв голодоморів, в Інтернет-центрі ЦМПБ користувачам був запропонований перегляд та обговорення документального фільму «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна». Якою мірою виміряти трагедію народу, у якого відібрали історичну пам'ять? Ця проблема лежить в основі фільму.
Національний музей Революції Гідності постійно проводить виставкову, культурну й освітню діяльність на партнерських майданчиках у Києві, Україні, світі. Чудовий спосіб дізнатися про Революцію Гідності – побувати безпосередньо у місцях ключових подій. Ця територія охоплює простір у центрі столиці. В рамках відзначення Дня Гідності та Свободи Інтернет-центр ЦМПБ протягом дня пропонує відвідувачам віртуальну екскурсію місцями Революції Гідності «Вільні творять майбутнє». Присутні знайомляться зі знаковими подіями зими 2013–2014 років і мають можливість віртуально повернутися у час Революції Гідності.
Чорнобильська трагедія... Ось уже 37 роки дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й...
Чорнобиль ... Слово це стало символом горя і страждань, покинутих домівок, розорених гнізд, здичавілих звірів. Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей, пов'язаних зі скорботним часом ядерного апокаліпсису.
26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.
"Дніпрова Чайка” — такий псевдонім колись обрала для себе українська письменниця Людмила Василевська-Березіна, твори якої українські школярі читають на уроках мови й літератури. А у музичних школах досі вивчають мелодії з дитячих опер Миколи Лисенка "Коза-дереза” та "Пан Коцький”. Ці композиції створені на лібретто Дніпрової Чайки. Тож пропонуємо до уваги користувачів відеофрагмент трансляції телеканалу "Рада" з авторського циклу Ірини Фаріон "Велич особистості" про "вільну птицю" Дніпрову Чайку.
Другий Зимовий похід Армії УНР
23 вересня для користувачів Інтернет-центру Центральної міської публічної бібліотеки був презентований відео-перегляд «Віртуальна подорож музеями Лесі Українки», присвячений до 150-річчя з дня народження Лесі Українки у рамках проведення Днів європейської спадщини в Донецькій області у 2021 році. Відеоматеріал створений Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром та доступний за лінком https://www.youtube.com/watch?v=9WwJY83mEbg. Інформаційні матеріали покликані популяризувати життя та творчість Лесі Українки серед користувачів бібліотеки та членів міської громади. Тож долучайтеся до сумісного перегляду, читання та обговорення творів української письменниці Лесі Українки.
26 серпня напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, до Центральної міської публічної бібліотеки завітали відвідувачі Школи медіаграмотності. Протягом заходу - інформини «Меморіальний комплекс «Зала пам'яті» користувачі Інтернет-центру здійснили віртуальну подорож до меморіального комплексу на території Міністерства оборони України, який вшановує загиблих військовослужбовців Збройних сил України, інших українських військових та правоохоронних формувань, а також добровольців які загинули в боях за країну, світовий мир та порядок.
Данія - це мініатюрне королівство, яке називають «Перлиною Скандинавського півострова». І не випадково, адже на невеликій території цієї казкової країни зосередилися справжні скарби культури і історії. Данія останнім часом стала дуже популярна серед туристів, особливою популярністю користуються круїзи - поїздка на поромі з відвідуванням декількох країн Скандинавії принесе справжнє задоволення і незабутні враження.
Численним відвідувачам дендропарк «Софіївка» відомий як туристична перлина України, музей садово-паркового мистецтва, місце, де можна поринути у казковий романтичний світ природи, краси і кохання… Інтернет-центр Костянтинівської ЦМПБ запрошує користувачів здійснити віртуальну подорож «Софіївка» - один із Семи чудес України» з відзначення 225-річчя з часу заснування Національного дендрологічного парку «Софіївка» та до Дня довкілля.